2.5
אין חוות דעת
 
 
 
 
 
אנגלוקט שירותי תרגום
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קצת עלינו

 
אנגלוקט הוא עסק משפחתי, אשר הוקם בשנת 1992 על ידי רולנד ואניטה טריגר. אנו מתמחים בתרגום לכל השפות ובמגוון רחב של תחומים, כולל: עריכת דין, רפואה, בנקאות ועוד. אנו מעניקים שירות ללקוחות פרטיים ועסקיים בארץ ובחו"ל. כל שירותי התרגום ניתנים במחירים נוחים ואטרקטיביים. אנו גם מלווים את לקוחותינו בישיבות המתקיימות בארץ או בחו"ל, לצורך מתן ייעוץ ושירותי תרגום במקום.
 

למה כדאי לכם לבחור בנו?

 
אצלנו התרגומים מתבצעים אך ורק על ידי מתרגמים מנוסים, שהינם אקדמאים, ששפת האם שלהם היא שפת היעד (השפה שאליה מתרגמים). נוסף על כך, המתרגמים עובדים תוך שיתוף פעולה צמוד עם אנשי מקצוע מתחומי עיסוק שונים, ובהם: רופאים, פסיכולוגים, עורכי דין, בנקאים ואחרים, המעניקים ייעוץ בכל הקשור למונחים מקצועיים מתחומם. הודות לכך, התרגומים אינם מילוליים-אוטומטיים, אלא נאמנים לטקסט המקורי, מובנים וברורים. כמו כן, אנו בודקים באופן אישי כל תרגום ותרגום, ורק לאחר שהתרגומים עברו את בקרת האיכות הקפדנית שלנו, הם מועברים ללקוח.
 
 
מתרגמים מנוסים
 
 
 
אנגלוקט - חברת תרגום
 
 
 
 

בין לקוחותינו

 
בנק לאומי, שירותי אקולוגיה גדרה, לקוחות רבים בארצות שונות (כגון: הודו, אוסטרליה, ספרד ארה"ב ועוד), ווטנפס ישראל, יונתן תרגומים, aBC אוסטרליה, אבט יועצי תקשורת, אירוקום בע"מ, המכללה ללחימה בטרור, תרגומים פיננסיים ועוד רבים וטובים.
 

תרומה לקהילה

 
באנגלוקט אנו רואים את עצמנו כחלק מהקהילה, ובמסגרת פעילותנו ניתן שירות תרגום לעמותת שמחת הלב, המסייעת לילדים חולים בסרטן ובמחלות קשות אחרות.
 
לתרגום מושלם מאלף ועד תו - פנו לאנגלוקט: 072-3226814